Derin dondurucudaki vahşete ceza yağdı – Son Dakika Türkiye Haberleri

GİYİM MAĞAZASINDAKİ DERİN DONDURUCUDA SAKLAMIŞLAR Programı arayan bir şahıs, Melisa İlhan’ın minik kızı Naime Ceyda’ya baktığını belirtip evladı polise teslim etti. Polisi arayan Muhabbet Toz’un sevgilisi Mehmet Aksu ise Lina Nazlı’nın öldüğünü ve cesedinin Seyrantepe Mahallesi’ndeki bir giyim mağazasındaki dipfrizde saklandığını belirtti. 27 Eylül 2022’de adreste meydana getirilen aramada Lina Nazlı’nın derin dondurucudaki cesedine ulaşıldı. […]

Nisan 3, 2024 - 17:45
 0
Derin dondurucudaki vahşete ceza yağdı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Programı arayan bir şahıs, Melisa İlhan’ın minik kızı Naime Ceyda’ya baktığını belirtip evladı polise teslim etti. Polisi arayan Muhabbet Toz’un sevgilisi Mehmet Aksu ise Lina Nazlı’nın öldüğünü ve cesedinin Seyrantepe Mahallesi’ndeki bir giyim mağazasındaki dipfrizde saklandığını belirtti.
27 Eylül 2022’de adreste meydana getirilen aramada Lina Nazlı’nın derin dondurucudaki cesedine ulaşıldı. Olayın peşinden gözaltına alınan Mehmet Aksu ile Muhabbet Toz, tutuklandı.
Haklarında ağırlaştırılmış müebbet ve 28 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava oluşturulan Mehmet Aksu ve Muhabbet Toz’un yargılanmalarına 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Bugün görülen davanın karar duruşmasına sanıklar tutuklu bulundukları cezaevinden SEGBİS yöntemiyle katıldı.
Duruşmada ek olarak Lina Nazlı’nın babası Abdurrahman Erbay ile avukatları da yer aldı.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow