Deren Talu, Bodrum’da! İskelede koyu söyleşi – Magazin Haberleri

Defne Samyeli’nin 2011 senesinde ayrılmış olduğu Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Deren Talu, uzun süredir işletmeci Baran Tınaz ile aşk yaşıyordu. Meşhur çiftin ilişkisi geçtiğimiz yıl sona ermişti. İddiaya bakılırsa; Deren Talu’nun, sevgilisi karşı çıkmasına karşın bir fotoğraf çekimine iştirak etmesi ayrılığa niçin olmuştu. Söz mevzusu kareler, Talu’nun toplumsal medya paylaşımıyla ortaya […]

Haziran 11, 2024 - 12:05
 0
Deren Talu, Bodrum’da! İskelede koyu söyleşi – Magazin Haberleri

Defne Samyeli’nin 2011 senesinde ayrılmış olduğu Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Deren Talu, uzun süredir işletmeci Baran Tınaz ile aşk yaşıyordu. Meşhur çiftin ilişkisi geçtiğimiz yıl sona ermişti.
İddiaya bakılırsa; Deren Talu’nun, sevgilisi karşı çıkmasına karşın bir fotoğraf çekimine iştirak etmesi ayrılığa niçin olmuştu. Söz mevzusu kareler, Talu’nun toplumsal medya paylaşımıyla ortaya çıkmıştı.

MAYOYLA KARLAR ÜSTÜNDE
Karlar üstünde mayoyla objektif karşısına geçen Deren Talu, uğruna sevgilisiyle tartışıp, ilişkisini noktaladığı o çekimden kareleri 400 binden fazla takipçinin bulunmuş olduğu Instagram hesabından yayınlamıştı.

SOLUĞU BODRUM’DA ALDI
Hususi hayatıyla gündemden düşmeyen Talu, son olarak geçtiğimiz gün Bodrum Poşet’daki bir otelin iskelesinde objektiflere takıldı.

Kısa bir süre iskelede güneşlenen 27 yaşındaki meşhur isim hemen sonra arkadaşlarının yanına geçerek koyu sohbete daldı.

Beyaz bir bikini yeğleyen Talu’nun fit görüntüsü de dikkatlerden kaçmadı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Deren Talu’dan ‘Melih Bey Ekibi’ cevabı!
Haberi Görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Deren Talu’dan ayrılan Baran Tınaz: Darp vakasında zan altında kaldım!
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow