Damla Erşubaşı küfürler yağdırdı

Bir dönem ekranlara gelen Büyülü Annem adlı dizide ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan sadece şimdilerde oyunculuk yapmayan Damla Ersubaşı, sık sık hususi hayatıyla gündeme geliyor. Damla Ersubaşı geçtiğimiz aylarda eski eşiyle yeniden davalık olmasıyla konuşulmuştu, Ersubaşı sonrasında yayınladığı bir videoda uyuşturucu kullandığını itiraf ederek gözleri üstüne çekmişti. Akıllara durgunluk veren olayın peşinden Damla Ersubaşı şimdi ise eski […]

Nisan 13, 2024 - 03:30
 0
Damla Erşubaşı küfürler yağdırdı

Bir dönem ekranlara gelen Büyülü Annem adlı dizide ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan sadece şimdilerde oyunculuk yapmayan Damla Ersubaşı, sık sık hususi hayatıyla gündeme geliyor. Damla Ersubaşı geçtiğimiz aylarda eski eşiyle yeniden davalık olmasıyla konuşulmuştu, Ersubaşı sonrasında yayınladığı bir videoda uyuşturucu kullandığını itiraf ederek gözleri üstüne çekmişti. Akıllara durgunluk veren olayın peşinden Damla Ersubaşı şimdi ise eski eşine ve eşinin kardeşine hakaretler yağdırdı.

Damla Ersubaşı daha ilkin sertlik gördüğünü iddia etmiş olduğu eşiyle boşanmış sonrasında tekrardan barışmıştı. Yine ayrılık sonucu alan ve o dönem darp edildiğini öne devam eden edilen Büyülü Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı eski eşiyle geçtiğimiz aylarda yeniden mahkemelik olmuştu.

Mustafa Can Keser’in, eski eşi Damla Ersubaşı’na velayet davası açmış olduğu öğrenildi. Keser, eline ulaşan görüntülerle mahkemeye başvurup, “Eski karım yasaklı madde kullanıyor, velayeti almak isterim” demişti..

Evlatlarının annesinin uyuşturucu kullandığını iddia eden Mustafa Can Keser, evlatların velayetini almıştı. Evlatları elinden alınan Damla Ersubaşı ise toplumsal medya hesabından ağlayarak yapmış olduğu açıklamada uyuşturucu kullandığını itiraf etmişti. Yasaklı madde kullandığını itiraf eden Ersubaşı şunları söylemişti; “Şimdi ben bir dönem kışın uyuşturucuya düştüm.

Uyuşturucu batağına düştüm. Uyuşturucu içti. Sonrasında parayı kumarda ve uyuşturucuda harcadım. Eski kocam çocuklarımın babası Mustafa Can Keser’in ailesinin parasıydı.

Sonrasında ben doğal olarak bunu çeşitli vaatlerle aldım bu parayı. Parayı da tek başıma yedim Mustafa’nın hiçbir alakası yok. Sonrasında Mustafa beni devamlı bununla tehdit etti. Ilkin bunu ‘aileme söylerim, evlatları bana vereceksin’ dedi. Tamam senin pisliğinden yeter ki kurtulayım dedim. ‘Çocuklar sende kalsın’ dedim. ‘Ben çocuklarımı istediğim vakit görürüm’ dedim. Hepsinin mesajları var.

Hepsinin de delillerini sunacağım bundan ilkin. Çocuklarımı verdim bırakmadı. Tehdide bitmedi, pisliği de bitmedi sertliği de bitmedi. Parayı da ödüyorum fakat ben bu sırada ablasına abisine. Seni magazine rezil edeceğim dedi. Çocuklarımı benden ayırdı ya, istediği her şeyi yapsın” demişti. Şimdi ise Damla Ersubaşı babasının ölüm haberiyle sarsıldı ve sövgü dolu paylaşımda bulunmuş oldu.

Babasını paylaşarak acısını dile getiren Damla Ersubaşı “Gitti pamuğum bitti her şeyim” dedi.

Peşinden ise adeta sinir krizi geçiren oyuncu paylaşıma “P.zevenk” yazarak inanılmaz ifadeler kullandı.

Damla Ersubaşı paylaşımda “Torbacı Serkan Keser ne oldu canım kızlarım derken iyiydi he benim babamın kalbi dururken şimdi ne oldu? P.zevenk kardeşin beni arayıp iyi ki öldü derken iyiydi di mi? Torbacı Serkan Keser he?” sözleri ağızları açıkta bıraktı.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow