Cenk Eren’e özenen Kuşum Aydın yüzünü gerdirdi!

‘PARA İLE İŞİMİZ YOK’ Müzisyen Aydın, geçtiğimiz günlerde yüz gerdirme operasyonu sonrası son görüntüsüyle şaşırtan Cenk Eren’in doktoruna gideceğini söylemiş oldu. Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan ve göz nezlesi olduğundan doktora geldiğini özetleyen Aydın, “Dostlar sizi gördüm, ağlıyorum. Yok latife yaptım, göz alerjisi olmuşum, şimdi doktordan çıktık” diye konuştu. Bayramı emek vererek sahnede geçirdiğini sadece dünyadaki amacının […]

Nisan 20, 2024 - 06:55
 0
Cenk Eren’e özenen Kuşum Aydın yüzünü gerdirdi!

‘PARA İLE İŞİMİZ YOK’

Müzisyen Aydın, geçtiğimiz günlerde yüz gerdirme operasyonu sonrası son görüntüsüyle şaşırtan Cenk Eren’in doktoruna gideceğini söylemiş oldu. Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan ve göz nezlesi olduğundan doktora geldiğini özetleyen Aydın, “Dostlar sizi gördüm, ağlıyorum. Yok latife yaptım, göz alerjisi olmuşum, şimdi doktordan çıktık” diye konuştu. Bayramı emek vererek sahnede geçirdiğini sadece dünyadaki amacının oldukca para kazanmak olmadığını belirten müzisyen “Biz o devirleri atlattık, para ile işimiz yok, bitti. Yeniler düşünsün. Para ikinci planda, biz artık yaşamı yaşıyoruz o döneme geçtik. Para hep ikinci planda oldu benim için” şeklinde konuştu.

“MALİ İLE FAZLA KONUŞMUYORUZ”

Aydın, ek olarak bir dönem aralarından su sızmayan yakın dostu Mehmet Ali Erbil’le sanılanın aksine küs olmadıklarını anlatıp “Niye küs olayım? Ben hayatımda asla küsmedim o şekilde bir şeyim de olmadı. Şimdi fazla konuşmuyoruz. Mehmet Ali ile oldukca eğlendik, zamanında oldukca güldük, keyifli zamanlar geçirdik” ifadesini kullandı.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow