Çağla Taşdelen canlı yayında söyledi! Serdar Ortaç sinirlendi

Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Serdar Ortaç, geçtiğimiz hafta 'yeni aşk' haberiyle magazin gündemine gelmişti. Kendisinden 21 yaş küçük Chloe Loughnan ile tek celsede boşanan 53 yaşındaki şarkıcının, meslektaşı Seçil Gür ile ilişkisi 2021 yılında sona ermişti. Uzun süredir hayatında kimse olmayan Ortaç'ın, gönlünü eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen'e kaptırdığı ortaya çıkmıştı. Serdar Ortaç'tan Alişan'a itiraf: Çok kumar oynamam beni mahvetti "ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAŞIYORUM" Ünlü popçu, sosyal medyada yaptığı açıklama ile yeni ilişkisini ilan etmişti. TikTok'ta canlı yayın açan Ortaç, eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile ilişkisini açıklamıştı. Alıntı Metni ŞOKE EDEN SÖZLER! Ortaç, yeni aşkı ile TikTok'ta yayına katıldı. Çağla Taşdelen'le sohbet eden şarkıcı, geç kadına olan ilgisinden bahsetti. Ünlü popçu, eski Survivor yarışmacısının "İnanıyorum aşkı bulacağım. Henüz evde kalmış gibi hissetmiyorum Serdar Bey" sözlerine ise sinirlendi. "ŞAKA YAPMIYORUM" Ortaç, "Benden iyisi mi var? Bilemiyorum aslında. Şimdi küfür edeceğim hâlâ 'Serdar Bey' diye devam et sen" ifadelerini kullandı. Taşdelen'in "Arkadaşlar şu an şaka yapıyor" açıklamasına, "Yok hiç şaka yapmıyorum" şeklinde yanıt vermesi de dikkat çekti. SURVİVOR ÇAĞLA KİMDİR? Antrenörlük yapan Çağla Taşdelen, fenomen yarışma Survivor'ın 2023 sezonunda yedeklerden kırmızı takıma dahil olmuştu.Oyun sırasında dizini ve çenesini parkura vuran Çağla Taşdelen'in, yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle Survivor kariyeri kısa sürmüştü. Serdar Ortaç'ın MS mücadelesi! 'Ayağımı kaybetme riskim var'

Şubat 12, 2024 - 18:45
 0
Çağla Taşdelen canlı yayında söyledi! Serdar Ortaç sinirlendi

Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Serdar Ortaç, geçtiğimiz hafta 'yeni aşk' haberiyle magazin gündemine gelmişti.

Kendisinden 21 yaş küçük Chloe Loughnan ile tek celsede boşanan 53 yaşındaki şarkıcının, meslektaşı Seçil Gür ile ilişkisi 2021 yılında sona ermişti. Uzun süredir hayatında kimse olmayan Ortaç'ın, gönlünü eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen'e kaptırdığı ortaya çıkmıştı.

Serdar Ortaç'tan Alişan'a itiraf: Çok kumar oynamam beni mahvetti

"ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAŞIYORUM"

Ünlü popçu, sosyal medyada yaptığı açıklama ile yeni ilişkisini ilan etmişti. TikTok'ta canlı yayın açan Ortaç, eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile ilişkisini açıklamıştı.

Alıntı Metni

ŞOKE EDEN SÖZLER!

Ortaç, yeni aşkı ile TikTok'ta yayına katıldı. Çağla Taşdelen'le sohbet eden şarkıcı, geç kadına olan ilgisinden bahsetti. Ünlü popçu, eski Survivor yarışmacısının "İnanıyorum aşkı bulacağım. Henüz evde kalmış gibi hissetmiyorum Serdar Bey" sözlerine ise sinirlendi.

"ŞAKA YAPMIYORUM"

Ortaç, "Benden iyisi mi var? Bilemiyorum aslında. Şimdi küfür edeceğim hâlâ 'Serdar Bey' diye devam et sen" ifadelerini kullandı. Taşdelen'in "Arkadaşlar şu an şaka yapıyor" açıklamasına, "Yok hiç şaka yapmıyorum" şeklinde yanıt vermesi de dikkat çekti.

SURVİVOR ÇAĞLA KİMDİR?

Antrenörlük yapan Çağla Taşdelen, fenomen yarışma Survivor'ın 2023 sezonunda yedeklerden kırmızı takıma dahil olmuştu.Oyun sırasında dizini ve çenesini parkura vuran Çağla Taşdelen'in, yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle Survivor kariyeri kısa sürmüştü.

Serdar Ortaç'ın MS mücadelesi! 'Ayağımı kaybetme riskim var'

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow