Belediye yazılı izahat yapmış oldu: Dolandırıcıların park cezası yöntemine dikkat! – Son Dakika Türkiye Haberleri

Son günlerde vatandaşlardan üstünde “Park ceza uygulaması, park cezanızı ödemek için QR kodu taratınız” yazılı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin adı ve logosu kullanılarak vasıta camlarına kağıtlar bırakıldığı şikayetleri gelmeye başladı. Büyükşehir belediyesinin toplumsal medya hesaplarından meydana getirilen duyuruda belediyenin park cezası alınmasına yönelik bir uygulaması bulunmadığı vurgulandı. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:“Büyükşehir Belediyemizin park cezası alınmasına dönük […]

May 27, 2024 - 17:20
 0
Belediye yazılı izahat yapmış oldu: Dolandırıcıların park cezası yöntemine dikkat! – Son Dakika Türkiye Haberleri

Son günlerde vatandaşlardan üstünde “Park ceza uygulaması, park cezanızı ödemek için QR kodu taratınız” yazılı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin adı ve logosu kullanılarak vasıta camlarına kağıtlar bırakıldığı şikayetleri gelmeye başladı. Büyükşehir belediyesinin toplumsal medya hesaplarından meydana getirilen duyuruda belediyenin park cezası alınmasına yönelik bir uygulaması bulunmadığı vurgulandı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:“Büyükşehir Belediyemizin park cezası alınmasına dönük QR kodlu bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu tür uygulamalar fena niyetli insanoğlu tarafınca vatandaşlarımızı dolandırmaya olarak hazırlanmıştır. Bu yüzden bu notu bırakan şahıs yada kişileri tespit etmeniz halinde lütfen derhal güvenlik güçlerine bildirin. Tüm yurttaşlarımızın dikkatli ve önlemli olmalarını rica ediyoruz.”


NTV’yi toplumsal medyadan takip edin

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow