Bahçeli: Cumhurbaşkanımız hep beraberce görüşebilir – Son Dakika Türkiye Haberleri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor.”ELLERİNİ OVUŞTURANLARA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:”Her şey Türkiye için diyoruz. Sadece son zamanlarda ülkemiz aleyhine iç ve dış tehdit sarmalının gittikçe genişlediğini müşahede ediyoruz. Türkiye’yi karanlık operasyonların hedef ülkesi haline getirmek için ellerini ovuşturanlara ödün vermeyeceğiz. Telaşa kapılmadan daha sağduyulu davranışlarında ölçülü olmak mecburiyetindeyiz.“ERDOĞAN’IN […]

Haziran 11, 2024 - 11:10
 0
Bahçeli: Cumhurbaşkanımız hep beraberce görüşebilir – Son Dakika Türkiye Haberleri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor.”ELLERİNİ OVUŞTURANLARA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:”Her şey Türkiye için diyoruz. Sadece son zamanlarda ülkemiz aleyhine iç ve dış tehdit sarmalının gittikçe genişlediğini müşahede ediyoruz. Türkiye’yi karanlık operasyonların hedef ülkesi haline getirmek için ellerini ovuşturanlara ödün vermeyeceğiz. Telaşa kapılmadan daha sağduyulu davranışlarında ölçülü olmak mecburiyetindeyiz.
“ERDOĞAN’IN İKİLİ GÖRÜŞMELERİ ÇARPITILIYOR”Kulis bilgisi diye servis edilen dedikoduları, yalan rüzgarlarını, bilhassa Sayın Cumhurbaşkanımızın görüşmelerinin çarpıtılmasını ibretle takip ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız organik olarak hep beraberce görüşebilir, hep beraberce konuşabilir, herkesi dinleyebilir. Bizce hiçbir mahsuru ve sakıncası yoktur. Bizim nazarımızda mahsurlu olan taraf, asla astarı olmayan söylentilerin, gemiyi azıya alması, saçma sapan iddiaların azgınlaşması, fitnenin kampçılanmasıdır.”HERKESİ UYARIYORUM ASIL HEDEF TÜRKİYE’MİZDİR”Bir taraftan MHP ile Cumhur İttifakı’nın stratejik olarak oyalanması yerinde sayması amaçlanırken öteki yanda özerklik adı altında terör devletinin taşları döşenmektedir. Emperyalist bir proje devrededir. Herkesi uyarıyorum aslolan hedef Türkiye’mizdir. Ulusal birliğimiz güvenliğimiz tehdit ve tehlikelerle sınanmaktadır. Kale duvarlarımızı yıkmak maksadıyla enerjisini Türk düşmanlığından alan yıkıcı ve bölücü mekanizma faaldir. Amaç Türkiye’yi kapana ve köşeye kıstırmaktır.”
SURİYE’NİN KUZEYİNDE YASADIŞI SEÇİMSuriye bölündü de haberimiz mi yok? Sözde seçimlerin özerkliğin tescili konusundam önemli bir eşik oldığunu bilmeyen yoktur. Bu terör hamlesinni üst aklı ABD’dir. Binlerce kilometre uzaktan bölgemize gelmiş olarak terörizme alan açmak için ortam yoklayan bu şekilde bir dost sadece ve sadece düşman başınadır. ABD Dışişleri Bakanlığı tarafınca meydana getirilen açıklamada sözde seçimlerin adil ve kapsayıcı olması gerektiği söyleniş edilmiş Suriye’nin kzueydoğusunda bu şekilde bir seçimin lüzumlu şartlarının oluşmadığı ileri sürülmüştür. ABD uygun bir ortam ve süre kollamaktadır. Bu korsan seçimlerin yapılması için ağustos ayının işaret edilmesi skandal üzerine skandaldır. Bölücü terör örgütünün ABD desteğiyle yapmayı duyurduğu sözde seçimler gündemde tamamen çıkarılmalıdır. Bölücü terör örgütüne meşruiyet zemini oluşturmak için sözde demokratik manevralar yapmak Türkiye için haklı operasyon nedenidir.SİYASETTE KAYYUM TARTIŞMASIDEM Partili Hakkari Belediye Başkanı’nın hukuk sınırları kapsamında görevden el çektirilmesi peşinden geçtiğimiz çarşamba günü silahlı terör örgütünü yönetmek suçundan 19 yıl 6 ay yargı alarak tutuklanması, Türk devlet ve hukuk onurunun şaşmaz hükmüdür. DEM’in hedefi yöre insanına hizmet etmek değildir. DEM’in hedefi derdimize ilaç, gereksinimlerine deva olmak değildir. DEM’li belediyelerin derhal hepsinde paralel yönetim, PKK’nın sözde komiserleri vasıtasıyla ağırlığı ve gölgesi altındadır.CHP’YE SERT ELEŞTİRİLERCHP, DEM’lenmiş yakalanmış Mustafa Kemal Atatürk ile yolları çoktan ayırmıştır. Özgür Bey kavga istediğimizi söyleyip duruyor bizim bu şekilde bir niyetimiz yoktur. Eğer kavga edeceksek Özgür Bey rahat olsun o bizim klasmanımızda da kalitemizde de ağırlığımızda da değildir. Bizim meselemiz maşalarla değil tutan ellerledir.”BU MİLLETVEKİLİNİN DOKUNULMAZLIĞI KALDIRILMALI”DEM’in Mardin milletvekili TBMM’de açıkça ‘Kürdistan’da işgalcisiniz düşmanlığınızın altında kalacaksınız. Kürtleri yurttaş saymıyorsunuz. Halkımızı direnişe çağrı ediyoruz.’ dedi. Sanıyorum bu insana benzeyen canlı fazla yürek yemiş. Bu milletvekilinin dokunulmazlığı kaldırılarak hakkaniyet önünde hesap vermesi acil ihtiyaçtır.”

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow