Arda Kaide'ın son hali korkuttu.

Bir dönem ruhsal problemler yaşayan ve geçirdiği sıkıntılı günleri geride bırakmaya çalışan Arda Kaide, hastalanılmış olduğu dönemde almış olduğu kilolarla dikkat çekmişti. Şimdilerde eski formuna kavuşmaya çalışan Arda Kaide son halini takipçileriyle paylaştı. Kariyerine ilk olarak Kral TV’de VJ olarak süregelen, peşinden 2000’li yılların başlangıcında ekranları kasıp kavuran gençlik dizilerinden ‘Eyvah Kızım Büyüdü’de rol alan, […]

May 15, 2024 - 19:00
 0
Arda Kaide'ın son hali korkuttu.

Bir dönem ruhsal problemler yaşayan ve geçirdiği sıkıntılı günleri geride bırakmaya çalışan Arda Kaide, hastalanılmış olduğu dönemde almış olduğu kilolarla dikkat çekmişti. Şimdilerde eski formuna kavuşmaya çalışan Arda Kaide son halini takipçileriyle paylaştı.

Kariyerine ilk olarak Kral TV’de VJ olarak süregelen, peşinden 2000’li yılların başlangıcında ekranları kasıp kavuran gençlik dizilerinden ‘Eyvah Kızım Büyüdü’de rol alan, 2005-2008 yılları aralığında ise ‘Emret Komutanım’ ile seyirciyle buluşan Arda Kaide, yaşamış olduğu zor günleri atlattı.

Bir dönem psikoz teşhisi konulmuş olan ve uzun seneler hastalıkla savaşım eden Arda Kaide, 20 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüştü.

90’ların başlangıcında ‘Yerli Leonardo DiCaprio’ lakabıyla anılan meşhur oyuncu Arda Kaide son pozu ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Bir fazlaca zayıfladığı gözlenen Kaide’ın son halini görenler, “Bir an evvel topla kendini”, “Kumaşı kaliteli”, “Dön artık ekranlara”, “Zayıfla dedik fakat bu kadar da değil” şeklinde yorumlar yapılmış oldu.

İşte o paylaşım…

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow