90’ların unutulmaz popçusu Tayfun Duygulu, kendisini Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetti!

KIVANÇ KONUSUNA AÇIKLIK GETİRDİ Katılmış olduğu bir YouTube programında Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetilmesi hakkında çıkan haberlere ise Duygulu, yanlış anlaşıldığını şu cümlelerle açıkladı: Gerçekte orada, Kıvanç Tatlıtuğ’un son olarak yer almış olduğu dizideki karakterini fazlaca sevdiğimi anlatmak istedim. Görevi ve tavırları ailesini sahiplenen yapısıyla beraber eşini sakınan birazcık sert mizacını kendime fazlaca yakın buldum. Bana tam […]

Nisan 2, 2024 - 16:30
 0
90’ların unutulmaz popçusu Tayfun Duygulu, kendisini Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetti!

KIVANÇ KONUSUNA AÇIKLIK GETİRDİ

Katılmış olduğu bir YouTube programında Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetilmesi hakkında çıkan haberlere ise Duygulu, yanlış anlaşıldığını şu cümlelerle açıkladı:

Gerçekte orada, Kıvanç Tatlıtuğ’un son olarak yer almış olduğu dizideki karakterini fazlaca sevdiğimi anlatmak istedim. Görevi ve tavırları ailesini sahiplenen yapısıyla beraber eşini sakınan birazcık sert mizacını kendime fazlaca yakın buldum. Bana tam uygun bir takım olduğuydu. O zamanlar benim yapmak istediğim bir prodüksiyon olurdu anlamında söyledim. Yanlış anlaşılma oldu. Her insanın kendi yapısı, karakteri, görseli var. İnsanlarımız Ramazan dolayısıyla galiba fazlaca enteresan yorumlarda bulunmuşlar. Gene de kendilerini sevgiyle kucaklıyorum. Gençler için fazlaca bir şey ifade etmeyebilirim fakat beni eski sevenlerimden fazlaca güzel cevaplar geldi.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow